Hotel Vitoria Iracema
| Gratis WiFi | 24-timers service 24-timers Reception | Aircondition Klimaanlæg |
Det komfortable Hotel Vitoria Iracema er 15 minutters gang fra Mercado Central i Juazeiro do Norte.
Stedet ligger 5 km fra Juazeiro do Norte bymidte og 5 km fra Juazeiro Do Norte lufthavn. Det tager kun 10 minutter for at komme til Vivo do Padre Cicero Museum med en bil. Stedet tilbyder hurtig adgang til Capela de Nossa Senhora do Perpetuo Socorro.
Dagligt tilbydes der en buffet. Sorveteria & Cafeteria Gianduia vil forkæle dig med det sydamerikansker køkken, som ligger 5 minutters gang fra Hotel Vitoria Iracema.
- Lokale seværdigheder
- Santuario do Sagrado Coracao de Jesus1,1 km
- Primeira Igreja Batista Regular de Juazeiro do Norte900 m
- Estatua do Padre Ciero1,3 km
- Igreja Canaa1,3 km
- Padre Cicero Park550 m
- Mercado Srª Santana1,4 km
- Civico Religioso Padre Cicero Museum550 m
- Centro Cultural Cariri650 m
- Memorial Padre Cicero250 m
- Lufthavne
- Juazeiro Do Norte Lufthavn7 km
På hotellet
General
- Rygning forbudt på alle fælles- og privatområder
- Gratis WiFi
- 24-timers Reception
- Privat ind-/ udtjekning
- 24 timers vagtservice
- Røgdetektorer
- Brandslukkere
Services
- Udflugtsassistance/Billetbestilling
På værelset
- Klimaanlæg
- Terrasse
- Fladskærms TV
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- ✈
Hvor langt er Juazeiro Do Norte fra Hotel Vitoria Iracema?
Der er en 5-km afstand mellem Juazeiro Do Norte og Hotel Vitoria Iracema. - 🚗
Finder jeg en parkeringsplads i et Hotel Vitoria Iracema?
Du kan parkere dit køretøj på et Hotel Vitoria Iracema ved en parkeringsplads. - 💵
Hvad er prisen for et værelse i det Hotel Vitoria Iracema?
Den gennemsnitlige værelsespris i det Hotel Vitoria Iracema er 25$. For mere specifik information, kontakt hotellets personale. - ❓
Hvilke betalingsformer er tilgængelige på Hotel Vitoria Iracema?
Gæsterne på Hotel Vitoria Iracema kan betale med Mastercard, Visum og Elo kreditkort. - 🚪
Hvilke værelsestyper tilbydes i Juazeiro do Norte hotellet?
På Juazeiro do Norte hotellet kan gæster vælge mellem Dobbeltværelse Economy, Tre mands værelse basic og Fire mands værelse.